Gerenoveerde rijwoning met een mooie tuin die uitgeeft op de stadswallen van Sluis. Een huis die grotendeels gerenoveerd werd en perfect gelegen is met alle winkels binnen handbereik. Het strand van Cadzand en het centrum van Knokke-Heist liggen op fietsafstand.

Profiteer van de interessante voorwaarden van wonen in Nederland. Startende kopers die geen andere woning meer hebben genieten in Sluis van vrijstelling van registratierechten (0%).

Indeling van het huis: inkomhal, gastentoilet, een ruime woonkamer met keramische parketvloer en directe toegang tot de tuin en het zonneterras. Verder een open en volledig vernieuwde keuken, bergplaats en een toilet. Op de eerste verdieping zijn er twee slaapkamers en een dressing alsook een ingerichte douchekamer. Er is een vaste trap naar de masterbedroom mooi uitgewerkt in de nok van het dak. Een super leuke tuin met mooi zonneterras, tuinberging en uitweg achteraan via de stadwallen.

Een betaalbaar vast verblijf vlakbij Knokke of een leuk vakantiehuis aan de kust.

Kom de woning bezoeken na afspraak met Willem Cauwels op tel 050.89.27.70

Algemeen

Adres:Hoogstraat 25
Sluis
Vraagprijs:€ 320.000
Type:Stadswoning
Beschikbaar vanaf:Bij akte
Perceeloppervlakte:140 m²
Bouwjaar:1948
Renovatiejaar:2021
Inhoud:366 m³
Algemene staat:Instapklaar

Indeling

Kamers:3
Slaapkamers:3
Badkamers:1
Bureau:Ja
Woonkamer:Ja
Keuken:Ja, Open keuken, Ingericht met toestellen
Berging:Ja
Zolder:Ja
Kelder:Ja
Terras:15 m²
Tuin oriëntatie:Noord-West
Tuin kwaliteit:Fraai aangelegd
Sluis
Hoogstraat 25

€ 320 000


U moet akkoord gaan met het privacybeleid van deze website
* Verplicht in te vullen
Sluis
Hoogstraat 25

€ 320 000

Sluis
Hoogstraat 25

€ 320 000