Dit mooie project met zijn moderne architectuur is een ware opportuniteit. De uitstekende locatie op wandelafstand van het strand en het centrum zijn de perfecte uitvalsbasis voor een vaste of 2e verblijf aan zee. Eveneens interessant als investering door de goede verhuurmogelijkheden. Prijs vanaf 320.000 EUR, exclusief kosten.
- Bewoonbare oppervlakte: ca. 87 m²
- Oppervlakte terras: ca.15 m² (ca. 8 m² + ca. 7 m²)
- 2 slaapkamers
Indeling: Inkomhal met toilet, een aangename leefruimte met een open en ingerichte keuken, berging/wasplaats (aansluiting voor was- en droogmachine voorzien). Vanuit de woonkamer heeft u toegang tot het terras (ca. 8 m²) vooraan. Aan de achterzijde van het appartement heeft u een badkamer met inloopdouche en twee slaapkamers dewelke toegang geven tot het zonneterras achteraan (ca. 7 m²). Vanuit de woonkamer geniet u van een tikkeltje zicht op zee wat het vakantiegevoel optimaal maakt!
Zowel openbaar vervoer als warenhuizen binnen handbereik.
Fietsenberging in het gebouw aanwezig.
Meer informatie gewenst? Contacteer Sacha Vanrafelghem op het nummer 0487/43.79.10 of kom langs in ons kantoor (Natiënlaan 199 te Knokke) om vrijblijvend de plannen in te kijken.